czwartek, 27 października 2011

Przyjaźń !

Dziś może trochę o przyjaźni... 


Otacza mnie grono znajomych , dobrych znajomych , a także jedna wyjątkowa dla mnie osoba , moja najlepsza  przyjaciółka. Jeszcze nigdy się na Niej nie zawiodłam chodź zdarzały się nam drobne kłótnie i potyczki to i tak nasza przyjaźń kwitnie już od 3 lat  ale , czy prawdziwa przyjaźń istnieje ? Pewnie nie jedna z Was zadała sobie kiedyś te pytanie . Ja również i mogę przyznać, że nie raz nie dwa... Czy na tym Świecie istnieje osoba która mogłaby poświęcić swoje życie Tobie w zamian za jeden uśmiech i proste słowo "dziękuje" ? Ja osobiście uważam , że nie ma ludzi idealnych i każdy ma czasem gorsze dni. Chodź w swoim życiu zawiodłam się poważnie na dwóch kiedyś bliskich mi osobach to wiem , że na Asi ( bo tak ma na imię moja przyjaciółka ) mogę zawsze polegać , nie wiem co będzie po gimnazjum , czy nie przestaniemy utrzymywać ze sobą kontaktów, oczywiście mam nadzieję , że nie i , że nadal będziemy miały ze sobą świetne relacje ;) Ale to nie zależy tylko i wyłącznie ode mnie ale także i od Niej samej. Myślę , że Jej również zależy na dłuższej znajomości ze mną. Znam Ją dość dobrze , chodź każdego dnia dowiaduje się to coraz nowszych rzeczy . Uważam , że w przyjaźni trzeba po prostu być z drugą osobą w trudnych momentach , wspierać ją i pomagać gdy jest źle i co najważniejsze nigdy nie poddawać się w walce o prawdziwą przyjaźń. Zapewne wiele z Was mogłoby mi zarzucić , że jak dla nich prawdziwa przyjaźń nie istnieje bo przecież każdy człowiek myśli tylko o sobie i nie zważa na dobro innych . Sama brnęłam w takim przekonaniu , aż do momentu kiedy poznałam Asie i zrozumiałam , że nie każdy człowiek myśli tylko i wyłącznie o sobie  samym . Może na razie tyle wystarczy . Dodam dość dziwne zdjęcie wraz z moją przyjaciółką , które nie wiem czemu ale bardzo lubię . Mam nadzieję , że nie będzie na mnie zła .  ; ) Na końcu chciałabym podziękować jeszcze właśnie Jej za te lata wspólnych radości i smutków . Chciałabym żebyś wiedziała , że jesteś dla mnie bardzo ważną osobą  i z całego serca jeszcze raz bardzo Ci dziękuje za wszystko , a najbardziej za to, że po prostu jesteś ! <3




A Wy co myślicie o przyjaźni? 
Macie kogoś takiego , kogo możecie nazwać ' swoim przyjacielem/ przyjaciółką ' ? 


Całuje Pati.

2 komentarze:

  1. Uważam, że przyjaźń jest bardzo ważna chociaż wiem, że nie zawsze jestem za miła i nie jestem wcale taka idealna. Mam osobę, którą mogę nazwać moją przyjaciółką, znam Ją od zerówki, jest naprawdę świetną przyjaciółką, mam nadzieję, że na cały nasz życie :)

    OdpowiedzUsuń