No nareszcie , doczekałam się tych trzech dni wolnego . :)
Dziś jadę na zakupy i do banku wpłacić pieniądze na konto , a poza tym zjeść coś na mieście .:D Należy mi się po tym całym tygodniu ciężkiej nauki, na szczęście wszystko wróci w końcu do normy bo oceny zostały już wystawione , co nie znaczy , że zmniejszy się ilość nauki...
Już nie mogę doczekać się aż przyjedzie Łukasz i razem pojedziemy na miasto. ^^
Zmykam coś zjeść , napiszę do Was później , trzymajcie się . Pati
czwartek, 5 stycznia 2012
środa, 4 stycznia 2012
Byle do czwartku.
Witajcie !
Ech , ja to już mam dość tej całej szkoły. :/
Uczę się całymi dniami bez chwili przerwy...
No ile można . Ledwie co znalazłam czas na chwilkę relaksu...
Mój wspaniały Pan od informatyki kazał nam się nauczyć wszystkich załączników do tworzenia strony internetowej ( około 8 stron znaczników ). Dodatkowo mam jutro jeszcze sprawdzian z geografii , przepytywanie z języka polskiego , kartkówkę z EDB oraz WOS-u . Jednym słowem masakra , oczywiście nie dałam rady nauczyć się na wszystko więc postanowiłam na ściągę z WOS-u . No cóż jak trzeba to trzeba.
Niestety dziś nie mam czasu na dłuższe pisanie , natomiast jutro bardziej się postaram, gdyż czeka Nas długi weekend z którego bardzooo się cieszę. :D
Trzymajcie za mnie kciuki, proszę o komentarze. ;) Pozdrawiam i życzę miłej nocy . Pati.
Ech , ja to już mam dość tej całej szkoły. :/
Uczę się całymi dniami bez chwili przerwy...
No ile można . Ledwie co znalazłam czas na chwilkę relaksu...
Mój wspaniały Pan od informatyki kazał nam się nauczyć wszystkich załączników do tworzenia strony internetowej ( około 8 stron znaczników ). Dodatkowo mam jutro jeszcze sprawdzian z geografii , przepytywanie z języka polskiego , kartkówkę z EDB oraz WOS-u . Jednym słowem masakra , oczywiście nie dałam rady nauczyć się na wszystko więc postanowiłam na ściągę z WOS-u . No cóż jak trzeba to trzeba.
Niestety dziś nie mam czasu na dłuższe pisanie , natomiast jutro bardziej się postaram, gdyż czeka Nas długi weekend z którego bardzooo się cieszę. :D
Trzymajcie za mnie kciuki, proszę o komentarze. ;) Pozdrawiam i życzę miłej nocy . Pati.
poniedziałek, 2 stycznia 2012
Wróciłam ! :D
Postanowiłam wrócić na bloga .
Wiem , że minęło sporo czasu... Ale cóż miałam na głowie masę spraw. Na szczęście wszystko wróciło do normy , oprócz nauki bo jest jej sporo. Zresztą w tym roku piszę egzamin gimnazjalny. Zbliżają się ferie oraz....moje 16 urodziny ! :D
Dzisiejszy dzień był szary i nudny , ale nareszcie przysłali mi pin do mojej karty :)
Teraz spokojnie mogę sprzedawać rzeczy na allegro ! :D Jeśli chcielibyście zajrzeć to prosze link http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23993721 . W tej chwili własnie siedzę na allegro i poszukuje nowych Conversów <3 Chciałabym szare lub brązowe długie ;)
A Wy macie Conversy ?
Co myślicie o ich cenie ?
Proszę o komentarze , pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru do jutra Pati . ;*
Wiem , że minęło sporo czasu... Ale cóż miałam na głowie masę spraw. Na szczęście wszystko wróciło do normy , oprócz nauki bo jest jej sporo. Zresztą w tym roku piszę egzamin gimnazjalny. Zbliżają się ferie oraz....moje 16 urodziny ! :D
Dzisiejszy dzień był szary i nudny , ale nareszcie przysłali mi pin do mojej karty :)
Teraz spokojnie mogę sprzedawać rzeczy na allegro ! :D Jeśli chcielibyście zajrzeć to prosze link http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23993721 . W tej chwili własnie siedzę na allegro i poszukuje nowych Conversów <3 Chciałabym szare lub brązowe długie ;)
A Wy macie Conversy ?
Co myślicie o ich cenie ?
Proszę o komentarze , pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru do jutra Pati . ;*
Subskrybuj:
Posty (Atom)