czwartek, 5 stycznia 2012

Wolne ! :D

No nareszcie , doczekałam się tych trzech dni wolnego . :)


Dziś jadę na zakupy i do banku wpłacić pieniądze na konto , a poza tym zjeść coś na mieście .:D Należy mi się po tym całym tygodniu ciężkiej nauki, na szczęście wszystko wróci w końcu do normy bo oceny zostały już wystawione , co nie znaczy , że zmniejszy się ilość nauki... 


Już nie mogę doczekać się aż przyjedzie Łukasz i razem pojedziemy na miasto. ^^ 
Zmykam coś zjeść , napiszę do Was później , trzymajcie się . Pati

środa, 4 stycznia 2012

Byle do czwartku.

Witajcie !
Ech , ja to już mam dość tej całej szkoły. :/ 
Uczę się całymi dniami bez chwili przerwy...
No ile można . Ledwie co znalazłam czas na chwilkę relaksu...


Mój wspaniały Pan od informatyki kazał nam się nauczyć wszystkich załączników do tworzenia strony internetowej ( około 8 stron znaczników ). Dodatkowo mam jutro jeszcze sprawdzian z geografii , przepytywanie z języka polskiego , kartkówkę z EDB oraz WOS-u . Jednym słowem masakra , oczywiście nie dałam rady nauczyć się na wszystko więc postanowiłam na ściągę z WOS-u . No cóż jak trzeba to trzeba. 


Niestety dziś nie mam czasu na dłuższe pisanie , natomiast jutro bardziej się postaram, gdyż czeka Nas długi weekend z którego bardzooo się cieszę. :D 


Trzymajcie za mnie kciuki, proszę o komentarze. ;) Pozdrawiam i życzę miłej nocy . Pati.

poniedziałek, 2 stycznia 2012

Wróciłam ! :D

Postanowiłam wrócić na bloga . 
Wiem , że minęło sporo czasu... Ale cóż miałam na głowie masę spraw. Na szczęście wszystko wróciło do normy , oprócz nauki bo jest jej sporo. Zresztą w tym roku piszę egzamin gimnazjalny. Zbliżają się ferie oraz....moje 16 urodziny ! :D 




Dzisiejszy dzień był szary i nudny , ale nareszcie przysłali mi pin do mojej karty :)
Teraz spokojnie mogę sprzedawać rzeczy na allegro ! :D Jeśli chcielibyście zajrzeć to prosze link http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23993721 . W tej chwili własnie siedzę na allegro i poszukuje nowych Conversów <3 Chciałabym szare lub brązowe długie ;) 










A Wy macie Conversy ? 
Co myślicie o ich cenie ? 


Proszę o komentarze , pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru do jutra Pati .  ;*