Witajcie !
Ech , ja to już mam dość tej całej szkoły. :/
Uczę się całymi dniami bez chwili przerwy...
No ile można . Ledwie co znalazłam czas na chwilkę relaksu...
Mój wspaniały Pan od informatyki kazał nam się nauczyć wszystkich załączników do tworzenia strony internetowej ( około 8 stron znaczników ). Dodatkowo mam jutro jeszcze sprawdzian z geografii , przepytywanie z języka polskiego , kartkówkę z EDB oraz WOS-u . Jednym słowem masakra , oczywiście nie dałam rady nauczyć się na wszystko więc postanowiłam na ściągę z WOS-u . No cóż jak trzeba to trzeba.
Niestety dziś nie mam czasu na dłuższe pisanie , natomiast jutro bardziej się postaram, gdyż czeka Nas długi weekend z którego bardzooo się cieszę. :D
Trzymajcie za mnie kciuki, proszę o komentarze. ;) Pozdrawiam i życzę miłej nocy . Pati.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz