poniedziałek, 2 stycznia 2012

Wróciłam ! :D

Postanowiłam wrócić na bloga . 
Wiem , że minęło sporo czasu... Ale cóż miałam na głowie masę spraw. Na szczęście wszystko wróciło do normy , oprócz nauki bo jest jej sporo. Zresztą w tym roku piszę egzamin gimnazjalny. Zbliżają się ferie oraz....moje 16 urodziny ! :D 




Dzisiejszy dzień był szary i nudny , ale nareszcie przysłali mi pin do mojej karty :)
Teraz spokojnie mogę sprzedawać rzeczy na allegro ! :D Jeśli chcielibyście zajrzeć to prosze link http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23993721 . W tej chwili własnie siedzę na allegro i poszukuje nowych Conversów <3 Chciałabym szare lub brązowe długie ;) 










A Wy macie Conversy ? 
Co myślicie o ich cenie ? 


Proszę o komentarze , pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru do jutra Pati .  ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz