czwartek, 5 stycznia 2012

Wolne ! :D

No nareszcie , doczekałam się tych trzech dni wolnego . :)


Dziś jadę na zakupy i do banku wpłacić pieniądze na konto , a poza tym zjeść coś na mieście .:D Należy mi się po tym całym tygodniu ciężkiej nauki, na szczęście wszystko wróci w końcu do normy bo oceny zostały już wystawione , co nie znaczy , że zmniejszy się ilość nauki... 


Już nie mogę doczekać się aż przyjedzie Łukasz i razem pojedziemy na miasto. ^^ 
Zmykam coś zjeść , napiszę do Was później , trzymajcie się . Pati

środa, 4 stycznia 2012

Byle do czwartku.

Witajcie !
Ech , ja to już mam dość tej całej szkoły. :/ 
Uczę się całymi dniami bez chwili przerwy...
No ile można . Ledwie co znalazłam czas na chwilkę relaksu...


Mój wspaniały Pan od informatyki kazał nam się nauczyć wszystkich załączników do tworzenia strony internetowej ( około 8 stron znaczników ). Dodatkowo mam jutro jeszcze sprawdzian z geografii , przepytywanie z języka polskiego , kartkówkę z EDB oraz WOS-u . Jednym słowem masakra , oczywiście nie dałam rady nauczyć się na wszystko więc postanowiłam na ściągę z WOS-u . No cóż jak trzeba to trzeba. 


Niestety dziś nie mam czasu na dłuższe pisanie , natomiast jutro bardziej się postaram, gdyż czeka Nas długi weekend z którego bardzooo się cieszę. :D 


Trzymajcie za mnie kciuki, proszę o komentarze. ;) Pozdrawiam i życzę miłej nocy . Pati.

poniedziałek, 2 stycznia 2012

Wróciłam ! :D

Postanowiłam wrócić na bloga . 
Wiem , że minęło sporo czasu... Ale cóż miałam na głowie masę spraw. Na szczęście wszystko wróciło do normy , oprócz nauki bo jest jej sporo. Zresztą w tym roku piszę egzamin gimnazjalny. Zbliżają się ferie oraz....moje 16 urodziny ! :D 




Dzisiejszy dzień był szary i nudny , ale nareszcie przysłali mi pin do mojej karty :)
Teraz spokojnie mogę sprzedawać rzeczy na allegro ! :D Jeśli chcielibyście zajrzeć to prosze link http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23993721 . W tej chwili własnie siedzę na allegro i poszukuje nowych Conversów <3 Chciałabym szare lub brązowe długie ;) 










A Wy macie Conversy ? 
Co myślicie o ich cenie ? 


Proszę o komentarze , pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru do jutra Pati .  ;*

poniedziałek, 7 listopada 2011

Przerwa

Przez parę dni nie pisałam i nie będę pisała na blogu ze względu na dużą ilość nauki ;< 
Wybaczcie mi moją nieobecność, niedługo do Was wrócę (możliwe, że już w czwartek). ;)


Życzę miłej nocy Pati. 

niedziela, 30 października 2011

Halloween

Witam !
Jutro halloween bardzo ciesze się z tego niepolskiego święta , gdyż w końcu znajdę chwilę na spotkanie ze znajomymi. Jutro zamierzam wraz z Nimi i moimi kuzynami zbierać cukierki .xd Według wielu z Was pewnie nie jest to dobry pomysł , ponieważ można to nazwać ' wymuszaniem słodyczy ' , ale przecież nic na siłę , ja osobiście idę się w pewien sposób rozerwać i spędzić miło czas, a cukierki to swoją drogą. I tak prowadzę zdrowy tryb życie (przynajmniej staram się ) więc łakocie będę sobie odpowiednio wydzielała . ;) Przebiorę się oczywiście jak co roku za czarownicę i będę kręciła się do późna po osiedlu :D 



A Wy planujecie jutro zbierać cukierki ? ;> 

Pozdrawiam bardzo serdecznie Patuś . 

sobota, 29 października 2011

Elooo !

Dawno nie pisałam, ale miałam wiele spraw na głowie więc wybaczcie ;) Za to cały dzisiejszy dzień spędziłam na zakupach z siostrą i moim Ł. Kupiłam sukienko-tunikę w new look , bluzeczkę w kwiatki oraz pasek . Jakiegoś dnia dodam ich zdjęcia , teraz właśnie zakładam sobie konto na stronie szafa.pl aby móc sprzedawać swoje ubrania lub wymieniać się nimi z innymi użytkownikami , oraz wcinam dwa naleśniki ^^ Ogólnie dzisiejszy dzień spędziłam w wesołym nastroju za to jutrzejszy dzień zaczynam od fitnessu :D Już lecę spać paa ;)


Miłego wieczoru Pati.

czwartek, 27 października 2011

Przyjaźń !

Dziś może trochę o przyjaźni... 


Otacza mnie grono znajomych , dobrych znajomych , a także jedna wyjątkowa dla mnie osoba , moja najlepsza  przyjaciółka. Jeszcze nigdy się na Niej nie zawiodłam chodź zdarzały się nam drobne kłótnie i potyczki to i tak nasza przyjaźń kwitnie już od 3 lat  ale , czy prawdziwa przyjaźń istnieje ? Pewnie nie jedna z Was zadała sobie kiedyś te pytanie . Ja również i mogę przyznać, że nie raz nie dwa... Czy na tym Świecie istnieje osoba która mogłaby poświęcić swoje życie Tobie w zamian za jeden uśmiech i proste słowo "dziękuje" ? Ja osobiście uważam , że nie ma ludzi idealnych i każdy ma czasem gorsze dni. Chodź w swoim życiu zawiodłam się poważnie na dwóch kiedyś bliskich mi osobach to wiem , że na Asi ( bo tak ma na imię moja przyjaciółka ) mogę zawsze polegać , nie wiem co będzie po gimnazjum , czy nie przestaniemy utrzymywać ze sobą kontaktów, oczywiście mam nadzieję , że nie i , że nadal będziemy miały ze sobą świetne relacje ;) Ale to nie zależy tylko i wyłącznie ode mnie ale także i od Niej samej. Myślę , że Jej również zależy na dłuższej znajomości ze mną. Znam Ją dość dobrze , chodź każdego dnia dowiaduje się to coraz nowszych rzeczy . Uważam , że w przyjaźni trzeba po prostu być z drugą osobą w trudnych momentach , wspierać ją i pomagać gdy jest źle i co najważniejsze nigdy nie poddawać się w walce o prawdziwą przyjaźń. Zapewne wiele z Was mogłoby mi zarzucić , że jak dla nich prawdziwa przyjaźń nie istnieje bo przecież każdy człowiek myśli tylko o sobie i nie zważa na dobro innych . Sama brnęłam w takim przekonaniu , aż do momentu kiedy poznałam Asie i zrozumiałam , że nie każdy człowiek myśli tylko i wyłącznie o sobie  samym . Może na razie tyle wystarczy . Dodam dość dziwne zdjęcie wraz z moją przyjaciółką , które nie wiem czemu ale bardzo lubię . Mam nadzieję , że nie będzie na mnie zła .  ; ) Na końcu chciałabym podziękować jeszcze właśnie Jej za te lata wspólnych radości i smutków . Chciałabym żebyś wiedziała , że jesteś dla mnie bardzo ważną osobą  i z całego serca jeszcze raz bardzo Ci dziękuje za wszystko , a najbardziej za to, że po prostu jesteś ! <3




A Wy co myślicie o przyjaźni? 
Macie kogoś takiego , kogo możecie nazwać ' swoim przyjacielem/ przyjaciółką ' ? 


Całuje Pati.