Jutro halloween bardzo ciesze się z tego niepolskiego święta , gdyż w końcu znajdę chwilę na spotkanie ze znajomymi. Jutro zamierzam wraz z Nimi i moimi kuzynami zbierać cukierki .xd Według wielu z Was pewnie nie jest to dobry pomysł , ponieważ można to nazwać ' wymuszaniem słodyczy ' , ale przecież nic na siłę , ja osobiście idę się w pewien sposób rozerwać i spędzić miło czas, a cukierki to swoją drogą. I tak prowadzę zdrowy tryb życie (przynajmniej staram się ) więc łakocie będę sobie odpowiednio wydzielała . ;) Przebiorę się oczywiście jak co roku za czarownicę i będę kręciła się do późna po osiedlu :D
A Wy planujecie jutro zbierać cukierki ? ;>
Pozdrawiam bardzo serdecznie Patuś .


