niedziela, 30 października 2011

Halloween

Witam !
Jutro halloween bardzo ciesze się z tego niepolskiego święta , gdyż w końcu znajdę chwilę na spotkanie ze znajomymi. Jutro zamierzam wraz z Nimi i moimi kuzynami zbierać cukierki .xd Według wielu z Was pewnie nie jest to dobry pomysł , ponieważ można to nazwać ' wymuszaniem słodyczy ' , ale przecież nic na siłę , ja osobiście idę się w pewien sposób rozerwać i spędzić miło czas, a cukierki to swoją drogą. I tak prowadzę zdrowy tryb życie (przynajmniej staram się ) więc łakocie będę sobie odpowiednio wydzielała . ;) Przebiorę się oczywiście jak co roku za czarownicę i będę kręciła się do późna po osiedlu :D 



A Wy planujecie jutro zbierać cukierki ? ;> 

Pozdrawiam bardzo serdecznie Patuś . 

sobota, 29 października 2011

Elooo !

Dawno nie pisałam, ale miałam wiele spraw na głowie więc wybaczcie ;) Za to cały dzisiejszy dzień spędziłam na zakupach z siostrą i moim Ł. Kupiłam sukienko-tunikę w new look , bluzeczkę w kwiatki oraz pasek . Jakiegoś dnia dodam ich zdjęcia , teraz właśnie zakładam sobie konto na stronie szafa.pl aby móc sprzedawać swoje ubrania lub wymieniać się nimi z innymi użytkownikami , oraz wcinam dwa naleśniki ^^ Ogólnie dzisiejszy dzień spędziłam w wesołym nastroju za to jutrzejszy dzień zaczynam od fitnessu :D Już lecę spać paa ;)


Miłego wieczoru Pati.

czwartek, 27 października 2011

Przyjaźń !

Dziś może trochę o przyjaźni... 


Otacza mnie grono znajomych , dobrych znajomych , a także jedna wyjątkowa dla mnie osoba , moja najlepsza  przyjaciółka. Jeszcze nigdy się na Niej nie zawiodłam chodź zdarzały się nam drobne kłótnie i potyczki to i tak nasza przyjaźń kwitnie już od 3 lat  ale , czy prawdziwa przyjaźń istnieje ? Pewnie nie jedna z Was zadała sobie kiedyś te pytanie . Ja również i mogę przyznać, że nie raz nie dwa... Czy na tym Świecie istnieje osoba która mogłaby poświęcić swoje życie Tobie w zamian za jeden uśmiech i proste słowo "dziękuje" ? Ja osobiście uważam , że nie ma ludzi idealnych i każdy ma czasem gorsze dni. Chodź w swoim życiu zawiodłam się poważnie na dwóch kiedyś bliskich mi osobach to wiem , że na Asi ( bo tak ma na imię moja przyjaciółka ) mogę zawsze polegać , nie wiem co będzie po gimnazjum , czy nie przestaniemy utrzymywać ze sobą kontaktów, oczywiście mam nadzieję , że nie i , że nadal będziemy miały ze sobą świetne relacje ;) Ale to nie zależy tylko i wyłącznie ode mnie ale także i od Niej samej. Myślę , że Jej również zależy na dłuższej znajomości ze mną. Znam Ją dość dobrze , chodź każdego dnia dowiaduje się to coraz nowszych rzeczy . Uważam , że w przyjaźni trzeba po prostu być z drugą osobą w trudnych momentach , wspierać ją i pomagać gdy jest źle i co najważniejsze nigdy nie poddawać się w walce o prawdziwą przyjaźń. Zapewne wiele z Was mogłoby mi zarzucić , że jak dla nich prawdziwa przyjaźń nie istnieje bo przecież każdy człowiek myśli tylko o sobie i nie zważa na dobro innych . Sama brnęłam w takim przekonaniu , aż do momentu kiedy poznałam Asie i zrozumiałam , że nie każdy człowiek myśli tylko i wyłącznie o sobie  samym . Może na razie tyle wystarczy . Dodam dość dziwne zdjęcie wraz z moją przyjaciółką , które nie wiem czemu ale bardzo lubię . Mam nadzieję , że nie będzie na mnie zła .  ; ) Na końcu chciałabym podziękować jeszcze właśnie Jej za te lata wspólnych radości i smutków . Chciałabym żebyś wiedziała , że jesteś dla mnie bardzo ważną osobą  i z całego serca jeszcze raz bardzo Ci dziękuje za wszystko , a najbardziej za to, że po prostu jesteś ! <3




A Wy co myślicie o przyjaźni? 
Macie kogoś takiego , kogo możecie nazwać ' swoim przyjacielem/ przyjaciółką ' ? 


Całuje Pati.

Outfit

No cóż jak zwykle z notką się spóźniłam , wybaczcie ;P Nie powtórzy się . O to mój przed wczorajszy outfit . Całkowicie zwykły taki na każdą okazje jak np. szkoła, czy spotkanie ze znajomymi ;D 
Proszę nie patrzeć na nie ogar na twarzy ; )
Bluzka  Dorothy Perkins- około 60 zł 
Spodnie jasne jeansy, galeria handlowa jakiś zwykły butik - około 80 zł 
Naszyjnik Kappahl-  19,99 zł
Pierścionek - prezent od mojego Ł. ;>


Pozdrawiam bardzo serdecznie Pati. 
PS. Po śniadaniu dodam jeszcze jakąś notkę ;)

środa, 26 października 2011

Chora

Niestety nie udało mi się dodać wczoraj żadnej notki z powodu choroby , a mianowicie grypy żołądkowej ; / Z góry bardzo Was przepraszam ;* Jak na razie moje samopoczucie nie jest najgorsze , jakoś daje sobie radę. Oczywiście cały dzień przeleżę w łóżku pisząc na gg ;) Jeśli chcecie popisać lub o coś zapytać itp. to napiszcie : 32240892 na pewno do Was odpisze ;) Dziękuje za odwiedziny i mój pierwszy komentarz od Strawberry3 , naprawdę na jego widok bardzoo się ucieszyłam :D Teraz wracam do łóżka . Dodam popołudniu mój wczorajszy outfit bo dzisiejszy raczej nie wygląda powalająco ;P Jeszcze raz dziękuje za odwiedziny i komentarz. 

Pozdrawiam serdecznie Pati. 

wtorek, 25 października 2011

Siemka ! :D

Witam Was serdecznie na moim blogu !. :D 


Jest to mój pierwszy blog jak dotychczas, będę starała się prowadzić go systematycznie i tak aby każdy z Was znalazł na nim coś ciekawego. ;)
Mam na imię Patrycja, chodzę do 3 gimnazjum , czyli jak już się zapewne domyśliliście mam 15 lat. :D Mieszkam w Szczecinie. Interesuje się modą, tańcem nowoczesnym, koszykówką oraz paroma innymi rzeczami, o których możecie przeczytać na moim profilu ;) Na razie to tyle, pierwsza notka pojawi się już wieczorem :D Zapraszam Was do komentowania i obserwowania mojego bloga. 

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie Pati.