wtorek, 25 października 2011

Siemka ! :D

Witam Was serdecznie na moim blogu !. :D 


Jest to mój pierwszy blog jak dotychczas, będę starała się prowadzić go systematycznie i tak aby każdy z Was znalazł na nim coś ciekawego. ;)
Mam na imię Patrycja, chodzę do 3 gimnazjum , czyli jak już się zapewne domyśliliście mam 15 lat. :D Mieszkam w Szczecinie. Interesuje się modą, tańcem nowoczesnym, koszykówką oraz paroma innymi rzeczami, o których możecie przeczytać na moim profilu ;) Na razie to tyle, pierwsza notka pojawi się już wieczorem :D Zapraszam Was do komentowania i obserwowania mojego bloga. 

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie Pati. 

1 komentarz:

  1. Bardzo fajny blog!
    Czekam na notkę i życzę powodzenia :D

    OdpowiedzUsuń