sobota, 29 października 2011

Elooo !

Dawno nie pisałam, ale miałam wiele spraw na głowie więc wybaczcie ;) Za to cały dzisiejszy dzień spędziłam na zakupach z siostrą i moim Ł. Kupiłam sukienko-tunikę w new look , bluzeczkę w kwiatki oraz pasek . Jakiegoś dnia dodam ich zdjęcia , teraz właśnie zakładam sobie konto na stronie szafa.pl aby móc sprzedawać swoje ubrania lub wymieniać się nimi z innymi użytkownikami , oraz wcinam dwa naleśniki ^^ Ogólnie dzisiejszy dzień spędziłam w wesołym nastroju za to jutrzejszy dzień zaczynam od fitnessu :D Już lecę spać paa ;)


Miłego wieczoru Pati.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz