czwartek, 27 października 2011

Outfit

No cóż jak zwykle z notką się spóźniłam , wybaczcie ;P Nie powtórzy się . O to mój przed wczorajszy outfit . Całkowicie zwykły taki na każdą okazje jak np. szkoła, czy spotkanie ze znajomymi ;D 
Proszę nie patrzeć na nie ogar na twarzy ; )
Bluzka  Dorothy Perkins- około 60 zł 
Spodnie jasne jeansy, galeria handlowa jakiś zwykły butik - około 80 zł 
Naszyjnik Kappahl-  19,99 zł
Pierścionek - prezent od mojego Ł. ;>


Pozdrawiam bardzo serdecznie Pati. 
PS. Po śniadaniu dodam jeszcze jakąś notkę ;)

1 komentarz:

  1. Ślicznie!
    Pięknie ciuchy i wcale nie taki nie ogar, ładnie jest :)

    OdpowiedzUsuń