No cóż jak zwykle z notką się spóźniłam , wybaczcie ;P Nie powtórzy się . O to mój przed wczorajszy outfit . Całkowicie zwykły taki na każdą okazje jak np. szkoła, czy spotkanie ze znajomymi ;D
Proszę nie patrzeć na nie ogar na twarzy ; )
Bluzka Dorothy Perkins- około 60 zł
Spodnie jasne jeansy, galeria handlowa jakiś zwykły butik - około 80 zł
Naszyjnik Kappahl- 19,99 zł
Pierścionek - prezent od mojego Ł. ;>
Pozdrawiam bardzo serdecznie Pati.
PS. Po śniadaniu dodam jeszcze jakąś notkę ;)

Ślicznie!
OdpowiedzUsuńPięknie ciuchy i wcale nie taki nie ogar, ładnie jest :)