No nareszcie , doczekałam się tych trzech dni wolnego . :)
Dziś jadę na zakupy i do banku wpłacić pieniądze na konto , a poza tym zjeść coś na mieście .:D Należy mi się po tym całym tygodniu ciężkiej nauki, na szczęście wszystko wróci w końcu do normy bo oceny zostały już wystawione , co nie znaczy , że zmniejszy się ilość nauki...
Już nie mogę doczekać się aż przyjedzie Łukasz i razem pojedziemy na miasto. ^^
Zmykam coś zjeść , napiszę do Was później , trzymajcie się . Pati
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz