czwartek, 5 stycznia 2012

Wolne ! :D

No nareszcie , doczekałam się tych trzech dni wolnego . :)


Dziś jadę na zakupy i do banku wpłacić pieniądze na konto , a poza tym zjeść coś na mieście .:D Należy mi się po tym całym tygodniu ciężkiej nauki, na szczęście wszystko wróci w końcu do normy bo oceny zostały już wystawione , co nie znaczy , że zmniejszy się ilość nauki... 


Już nie mogę doczekać się aż przyjedzie Łukasz i razem pojedziemy na miasto. ^^ 
Zmykam coś zjeść , napiszę do Was później , trzymajcie się . Pati

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz