Niestety nie udało mi się dodać wczoraj żadnej notki z powodu choroby , a mianowicie grypy żołądkowej ; / Z góry bardzo Was przepraszam ;* Jak na razie moje samopoczucie nie jest najgorsze , jakoś daje sobie radę. Oczywiście cały dzień przeleżę w łóżku pisząc na gg ;) Jeśli chcecie popisać lub o coś zapytać itp. to napiszcie : 32240892 na pewno do Was odpisze ;) Dziękuje za odwiedziny i mój pierwszy komentarz od Strawberry3 , naprawdę na jego widok bardzoo się ucieszyłam :D Teraz wracam do łóżka . Dodam popołudniu mój wczorajszy outfit bo dzisiejszy raczej nie wygląda powalająco ;P Jeszcze raz dziękuje za odwiedziny i komentarz.
Pozdrawiam serdecznie Pati.
Super!
OdpowiedzUsuńŻyczę powrotu do zdrowia :D
Grypa żołądkowa to chyba nic przyjemnego :/